KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488493
nr 1448 8493
Oidentifierad konstnär. Nutida, Ej signerad, komposition. Olja på duk, 65x47cm, oramad
Kondition: skadad duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:06:14
700 kr
900 kr
2.000 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr